Elektroninių automobilių era

Šiandien, dar kaip naujieną priimame elektromobilius, nors jie atsirado vos šimtmečiu vėliau, nei kuru varomos ir mums įprastos transporto priemonės. Elektromobilių atsiradimą galima laikyti 19 amžiaus pabaigą, tačiau iš pradžių jie nebuvo tokie populiarūs. Tą lėmė atsiradusi masinė automobilių gamyba bei pingantis kuras. Nuo 2008- ujų metų, elektromobiliai vėl ėmė populiarėti, juose pradedamos montuoti didesnę talpą turinčios baterijos, todėl automobiliai gali nuvažiuoti ilgesnį atstumą. Vieni populiariausių elektrinių automobių yra Tesla modeliai. Nemaža dalis žmonių yra susikūrę tam tikrus stereotipus, tai dažniausiai siejasi su telefonų ar kompiuterių gamintojais, tačiau bene labiausiai tai juntama įsigyjant automobilį. Šiandien savotiško prestižo ženklu tampa troškimas vairuoti Tesla. Tai vieni brangiausių ekeltroautomobilių visame pasaulyje. Dėl savo prabangaus dizaino jie itin mėgiami, nes atrodo kaip įprasti automobiliai, tačiau visiškai neteršia aplinos.

Visų pirma, Tesla kaip didžiausią privalumą pateikia modernumą. Šis žodis apima tiek automobilio įsigijimą, tiek jo užvedimą bei dizainą. Kompanija Tesla Motors suteikia galimybę įsigyti automobilį tiesiog internetu, o jam sukonfiguruoti užtenks vos 15 minučių. Galima manyti, kad Tesla Motors bus pirmoji kompanija apskritai atsisakanti automobilių salonų. Inovatyvus automobilio užvedimas taip pat leidžia Tesla modeliam išskirti iš kitų elektrinių automobilių, kadanti vos vienu svirties patraukimu automobilis pradeda važiuoti. Automobilio įjungimui taip pat galima naudoti ir bevielį raktą ( kortelę). Tesla Motors jau seniai atsisakė Start/Stop mygtuko, todėl tai yra dar vienas išskirtinumas. Tačiau vis dėl to bene svarbiausiu faktoriumi įsigijant Tesla yra baterijos talpa, ir tai, kad tai vienintelis elektrinis automobilis gebantis nuvažiuoti tokias tolimas distancijas net iki 300 mylių.

Kalbėti apie Tesla automobilio privalumus galima labai daug. Būtų sunku paneigti, kad bendrovės Tesla Motors vadovas, o taip pat PayPal įkurėjas Elonas Muskas mažai prisidėjo prie šių inovatyvių sprendimų. Tai itin ryški asmenybė, kuri savo idėjas realizuoja visame pasaulyje.Šiandien tokie ryškūs asmenys kaip Elonas Muskas labai teigiamai formuoja kompanijos įvaizdį, o tai tik dar labiau pagerina Tesla Motors įvaizdį.