Populiariausieji elektromobiliai

Elektra varomi automobiliai, neabejotinai yra draugiškiausia gamtai transporto priemonė. Jie pasižymi tuo, kad važiuodami visiškai neteršia aplinkos. Vieninteliu momentu šie automobiliai teršia aplinką, kuomet jie yra įkraunami. Kita patraukli priežastis įsigyti ekeltrinę transporto priemonę yra patogumas. Jie sukomplektuoti važiuoti patogiai ir tyliai. Keliaudami jais net nepajausite, kad vairuojate.

Augant elektra varomų automobilių paklausai, didėja jų gamybos apimtys ir tobulėja patys modeliai. Aptarsime pačius populiariausius.

Tarp populiariausiųjų pirmoje vietoje rikiuojasi BMW i3. Greitos akseleracijos automobilis, talpus ir įkrautas gali nuvažiuoti nuo 80 iki 120 mylių, priklausomai nuo važiavimo pobūdžio.

Antroje vietoje – Renault Zoe. Supermini Renault modelis gali nuvažiuoti iki 100 mylių.

Trčioje vietoje išreitinguotas Tesla modelis S. Itin prabangiai atrodantis ir greičiausias iš visų elekrinių automobilių. Šis Tesla modelis gali nuvažiuoti net iki 311 mylių, kuomet įprastai, kitų firmų automobilių vidurkis yra apie 100. Taip pat šis modelis yra žymiai didesnis nei kiti automobiliai. Didesnį modelį turi ir VW markės gamintojai, jie siūlo VW -Golf. Tai šeimyninis 5 vietų automobilis gali nuvažiuoti iki 80 mylių. Pačiame viduryje, 5 – oje vietoje sutinkame Nissan Leaf. Tai pats pirmasis masinei gamybai pritaikytas modelis. Itin populiarus Jungtinėje Karalystėje. Nissan Leaf gali nuvažiuoti iki 124 mylių.

Šeštoje vietoje rikiuojasi Hyundai Ioniq. Šis modelis yra trijų tipų, ir gali būti pusiau dyzelinu, pusiau elektra varoms. Septintoje vietoje pagal reitingą dar vienas Tesla modelis – X. Taip pat 7 vietų modelis su nestandartinėmis durelėmis, kurios atsidaro pakeliant į viršų. Aštuntas sąraše Volkswagen e-up modelis. Vienas brangesnių modelių, kurio svoris 210 kilogramų. Priešpaskutinis modelis SmartforTwo ED. Tai pats mažiausias elekra varomas automobilis, tačiau galintis nuvažiuoti iki 100 mylių. Na o paskutinėje dešimtoje vietoje sutinkame Nissan e-NV200 Combi modelį. Tai vienas didesnių modelių savo išvaizda, nors vietų skaičius tik 7. Pilnai įkrautas gali nuvažiuoti iki 110 mylių. Tai mikroautobuso tipo automobilis, dėl didelių savo gabaritų jį gali būti sunku vairuoti, turint omenyje, kad elektromobiliai sveria mažiau, todėl vairavimas yra itin lengvas.